INFO / SUPPORT: (+372) 5199 5656 / info[at]iSolutions.ee

MEIST.

Мы поддерживаем наших клиентов и ценим всех наших партнеров.

Так уж сложилось, что для нашей компании большое значение имеет не количество клиентов и партнеров, а их качество и удовлетворенность сотрудничеством. Поэтому мы поддерживаем их цели и максимально способствуем их успеху и развитию.

Kes me oleme?

iSolutions™ – on noore ja dünaamiliselt areneva firma Unique Solutions OÜ projekt. Meie põhimissioon – unikaalsete teenuste ning innovaatiliste lahenduste pakkumine inimestele ja äri ettevõtetele. Fokuseerime ennast soodsa, kiire ning kvaliteetse teenuse pakkumisele, mis ühendab meie reaalse ja virtuaalse elu.

Me armastame seda, millega tegeleme, on see siis suur või väike töö. Suhtume oma töösse täieliku vastutusega ja sooviga töötada, sellepärast on meie tehtud tooted erinevad teistest kõrge kvaliteedi poolest. Meie toode  ei sisalda „peithinnakirju“.

Meie oskused

Infotehnoloogia 90%
Projektide juhtimine 75%
PR ja reklaam 30%

Veel midagi huvitavat

Meie oleme kliendile orienteeritud iSolutions meeskond, et viia läbi tehnoloogilisi uuendusi , pakkuda innovatiivseid lahendusi, asendamaks tavapärast ja vana. Pakume teenuseid suundadel, mis on ära toodud lehe peamenüüs, loome ja arendame enda projekte ning oleme alati valmis vastu võtma pakkumisi koostööks ja partnerluseks. Kui teil on huvitavaid ideid ning pakkumisi – andke sellest teada,  oleme vaid ühe maili kaugusel.

Back to Top
Will be available soon...