INFO / SUPPORT: (+372) 5199 5656 / info[at]iSolutions.ee

MOBIILIRAKENDUSED.

 

iPhone / iPad

 

2007. aastal on iPhone muutnud palju mobiilsidetööstuse turu standardeid. Tänapäeval on AppStore rakenduste arv peaaegu pool miljonit, seega intuitiivne ning pilku püüdev disain on prioriteediks mobiilirakenduste arendamisel.

Kas Teil on innovaatiline idee mobiilse toote jaoks? Kas tahate suurendada turustusturgu, saades uusi kliente mobiilirakenduste kaudu? Siis olete sattunud õigesse kohta. iSolutions’i meeskond realiseerib iga Teie idee, alates planeerimisest ja lõpetades täielikult kasutamisvalmis tootega iPhone’i või iPad’i jaoks.

 

Android

 

Android on kõige populaarsem nutitelefon turul, (2012. aasta andmete järgi 65%) ning on õiglaselt kõige populaarsem tänu oma kättesaadavusele ja oma madala hinna tõttu.

Kasutuskergus teeb Android’ist suurepärase platvormi igasuguste multimeedia –, navigatsiooni– ja korporatiivsete lahenduste jaoks. Sellepärast, kui Te soovite saada iga päevaga aktiivselt suurenevat Androidi turu kasutajaid, usaldage oma ideed iSolutions’i meeskonda.

 

Когда потенциальный клиент приходит к нам с просьбой создать веб-приложение, мы предлагаем ему лучшее решение, которое использует весь потенциал веб-разработки приложений. Команда iSolutions имеет для этого большой опыт и возможности.

                              Артем, мобильные приложения

MEIE TÖÖDE NÄIDISED
KÜSI HINDA / VORMISTA TELLIMUS

Back to Top
Will be available soon...