INFO / SUPPORT: (+372) 5199 5656 / info[at]iSolutions.ee

ONLINE BROŠÜÜR.

Online E-Broshüürid
Muutke oma reklaammaterjalid suurepäraseks online e-brošüüriks, mis on reaalselt lehitsevate lehekülgedega. Vähendage oma trükkimiskulusid juba täna ning valige ökoloogiliselt puhas lahendus – online e-brošüür!                                                                                                                          .

Online e-Brochure information and featuresOnline e-Brochure live samplesOnline e-Brochure prices and availability

E-brošüüride üldinfo

iSolutions pakub täiesti uut unikaalset ja puhast tehnoloogiat, mis on loomingulisuse ja tehnoloogilise täiuslikkuse segu,  asendades tavapärast pabermaterjali, nagu voldikud, flaierid, instruktsioonid, ajakirjad ning isegi raamatud, e-brošüüriga. Te mitte ainult ei vähenda nende loomis- ja levitamis kuulusi vaid tõmbate klientide tähelepanu innovatiivse, keskkonnasõbralikul moel kasutades interaktiivset info levitamis moodust.

Loodud e-brošüür salvestatakse meie serveris ning on kättesaadav nii teile kui ka teie klientidele 24/7. E-brošüüri on võimalik paigutada lehele, mida saab saata e-postiga, jagada linki  sotsiaalvõrgustikus jne. Vallutage uued online-marketingu tipud, hõlmates juba homsest laia auditooriumi koos unikaalse e-brošüüriga iSolutions’ilt!

Kliki, et lugeda lähemaltKuidas muuta teie dokumendid e-brošüüriks

Selleks, et luua teile e-brošüür, on meil vaja faili informatsiooniga (PDF, Word, Excel, Powerpoint, JPEG) , mida tahate näha oma e-brošüüris. Teie võite lisada faili tellimuse kirjale. Juhul, kui teil veel ei ole faili, mida te tahaksite muuta e-brošüüriks, siis võime aidata teid selle projekteerimisel ja e-brošüür loomisel algusest lõpuni.

Soovi korral võime lisada e-brošüüri sellised huvitavad funktsioonid nagu helitaust, statistika vaatamine läbi Google Analytics’i, e-brošüüri lehtede väljaprintimine, PDF faili allalaadimine ja sellist kasuliku ning moodsat funktsiooni, nagu „teavitus sõbrale“ sotsiaalvõrgustikus.

Kui teie olete otsustanud ajast mitte maha jääda ning kasutada unikaalset tehnoloogiat, nagu e-brošüür siis võtke tekkinud küsimuste korral meiega ühendust.

Kliki, et lugeda lähemaltE-brošüüri lisamine leheküljele

E-brošüüri lisamine lehele on imelihtne, lisage vaid meie saadetud link oma kodulehele või jagage seda sotsiaalvõrgustikes. Iga teie lehe külastaja saab vaadata e-brošüüri klikkides selle lingi.

 

E-brošüüri võimalused

Kataloogid PDF, Word jpt. formaatides
Tehke oma PDF, Word, Excel, Powerpoint dokumendid imeliseks e-brošüüriks, realistlike lehtede lehitsemisega ning teiste vapustavate funktsioonidega.
Mobiilseadmete tugi
Andke oma klientidele võimalus vaadata e-brošüüri telefonist (nt. iPhone, iPad või nutitelefon Android tarkvaraga).
Kataloog CD/DVD või mälupulga peal
Te ei pea piirduma ainult e-kataloogide loomisega. Kui teil on vaja teha e-brošüüri (nt. juhend) ning jagada seda just sellisel viisil,siis meie saame luua teile vajalikud .EXE failid.
Sotsiaalvõrgustikku integreerimine
Meie e-brosüürid on võimalik integreerida kaasaegsetesse sotsiaalvõrgustikudesse. Lugejad võivad jagada kataloogi linki Facabook’is ning Twitter’is ning kopeerida, saata meiliga ja lisada e-brošüüri oma veebilehele.
Mitmetasandiline lehtede suurendamine
Tänu mitmetasandilise suurendamise funktsioonile, võivad kasutajad suurendada väljaannet vajalikus kohas.
Sõnade otsing ning terve teksti esile tõstmine
Täisteksti otsimise võimalus e-brošüüris võimaldab kergelt ja kiirelt leida vajalikku teksti või määratud sõna igas suuruses kataloogis.
SEO optimeeritud kataloog
Tänu sõbralikele otsimisoptimisatsiooni süsteemile, leiab iga interneti kasutaja kergelt teie e-brošüüri kõigi populaarsete otsingsüsteemide kaudu.
Sisukorra loomine
See funktsioon teeb teie kataloogi kasutajale käepärasemaks ning atraktiivsemaks, aitab lihtsalt ja kiirelt orienteeruda e-brošüüri lehtidel, ning lisada järjehoidjäid.
Sisseehitatud funktioon Google Analytics
Teil on võimalus lisada e-brošüüri Google Analytics ning jälgida oma brošüüril toimuvaid liikumisi, külastamisi, jpm. oma GA kontolt.
E-brošüüride majutamine
Iga meie tehtud e-brošüüri majutame oma serveris, tänu millele teie ja teie kliendid saavad seda vaadata igal ajal, 24/7.
Back to Top
Will be available soon...