INFO / SUPPORT: (+372) 5199 5656 / info[at]iSolutions.ee

VEEBIDISAIN.

VEEBIARENDUS

 

Me lahendame edukalt kõik ülesanded, mis on seotud veebirakenduste arendamisega ning ennekõike oleme suunatud B2B ja B2C lahenduste arendamisele, nt. veebilehed, portaalid, e-poed ning korporatiivse tasandi infosüsteemid.

Meie meeskond omab märkimisväärset kogemust professionaalsete ning kõrgetehnoloogiliste internetilahenduste arendamisel nii väikestele kui ka suurematele ettevõtetele Eestis ja välismaal. Kui Teie kasutate suures mahus sisumaterjale oma veebiressursil, siis meie saame pakkuda Teile mugavat ja paindlikku süsteemi selle hoidmiseks ja haldamiseks.

 

ELEKTROONILINE KAUBANDUS

 

Kauba ja teenuste ostmise võimalus interneti ühendusel on saanud tavaprotsessiks kogu maailmas. Spetsiaalselt arendatud elektroonilise kaubanduse süsteemid võimaldavad klientidel kiiresti leida vajaliku kauba, lugeda ja jätta arvamusi, ning samuti lisada nendele huvipakkuvad tooted soovinimekirja.

Põhjalikud teadmised ja palju kogemusi võimaldavad iSolutions’i meeskonnal arendada ja toetada elektroonilise kaubanduse efektiivseid lahendusi iga raskusastmega. Töötame alati selle nimel, et meie arendatud lahendused oleksid efektiivsemad ja edukamad. Teie edu – on ka meie edu!

 

HTML5 RAKENDUSED

 

Tänapäeval HTML5 tehnoloogia on uus trend. See tehnoloogia võimaldab arendada kõrge interaktiivsuse ja produktiivsusega veebilahendusi suurele kogusele platvormidele, nt. lauaarvuti, tahvelarvuti ning mobiilseadmed. HTML5 tehnoloogia on täisväärtuslik, stabiilne ning hästi kontrollitud rakendus struktuurse ja efektiivse sisuga.

Meie meeskonna üks viimaseid saavutusi selles suunas on perspektiivse HTML5 tehnoloogia omandamine ning selle kasutuselevõtmine projektides, mis on standart “de-facto” kogu interneti ja mobiilseadmete jaoks.

 

FIRMASTIILI / LOGO ARENDAMINE

 

Firmastiili eesmärk on individuaalsuse ja ainulaadsuse esiletõstmine. Stiil võib palju öelda staatusest, missioonist ja korporatiivsest meeleolust.

Logo individuaalse nimetuse graafiline kujutamine, mis pakub nimetusele kindla kirja- ja värvilahenduse ning võib sisaldada graafilist lisaelementi, mis on suunatud emotsionaalse mõju tõhustamisele.

 

Когда потенциальный клиент приходит к нам с просьбой создать веб-приложение, мы предлагаем ему лучшее решение, которое использует весь потенциал веб-разработки приложений. Команда iSolutions имеет для этого большой опыт и возможности.

                                                    Сергей, Web дизайн


MEIE TÖÖDE NÄIDISED
KÜSI HINDA / VORMISTA TELLIMUS

Back to Top
Will be available soon...