INFO / SUPPORT: (+372) 5199 5656 / info[at]iSolutions.ee

VIDEO VALMISTAMINE.

Videoklipp on kõige efektiivsem reklaami ja presentatsiooni viis. Tele- või interneti reklaam võimaldab viia vajaliku informatsiooni tarbijateni, pöörata nende tähelepanu toote või teenuse välimusele ja kvaliteedile.

Meie pakume Teile video valmistamise erinevaid täislahendusi, s.t reklaami- ja presentatsioonivideoid, autori- ja viirusefektiga videoid, korporatiiv-, õppe- ning dokumentaalfilme, samuti ürituste filmimist, videoaruannete ning reportaažide tootmist.

Meie lahendused on alati professionaalsed ning paistavad silma loomingulise lähenemise ja originaalsusega, mis võimaldab tõsta esile konkreetse toote või kaubamärgi eelised. Kvaliteetse videotoodangu valmistamiseks on väga oluline, et oleks valitud kogemustega meeskond, kes on valmis teostama kõik Teie ideed ja mõtted. Just selline meeskond meie olemegi!

 

Minu jaoks ei ole video tegemine ainult raha teenimine, see on minu hobi. Iga tellimus, olgu ta suur või väike, on mulle oluline ja pingutan alati täiuslikkuse poole.

Pidevalt oma oskusi juurde omandamas, olen valmis pakkuma Teile parimat lahendust video valmistamiseks, millega olen kindel, et ka Teie olete rahul.

                                             Pavel, videovalmistaja


MEIE TÖÖDE NÄIDISED
KÜSI HINDA / VORMISTA TELLIMUS

Back to Top
Will be available soon...