INFO / SUPPORT: (+372) 5199 5656 / info[at]iSolutions.ee

VIRTUAALTUUR.

iSolutions on soodsate ning kõrgkvaliteetsete virtuaaltuuride tootja №1. Ärge kulutage enam aega vananenud reklaami lahendustele nagu pildigalerii. Looge visuaalreklaam oma kinnisvarast (korter, maja), kohast või  autost online virtuaaltuuri tehnoloogia abil!                                                                               .

Virtual tours information and featuresVirtual tours live samplesVirtual tours prices and availability

VIRTUAALTUURIDE ÜLDINFO

Meie, iSolutions meeskond, valmistame  paremaid virtuaaltuure turul, uskumatult soodsa hinnaga. Seda tõelise „Wow“ faktoriga, võimsat online-marketing vahendit saab täielikult seadistada vastavalt teie nõudmistele. Lõplik toode kujutab endast head videokvaliteeti, võimalust vaadata pilti täisekraanil (HD) ning suurepärast innovatiivset vahendit teie omandi (korter, maja, büroo, hotell, SPA, restoran, kohvik, klubi, auto jne.) esitluseks internetis, varjutades populaarsed vahendid nagu fotogalerii ja videopresentatsioon.

Kliki, et lugeda lähemaltMis on virtuaaltuur?

Virtuaaltuur – see on spetsiaalne fotograafia (panoraam), mis hõlmab kogu ruumi ühe kindla punkti ümber, 360° horisontaalselt ning 180° vertikaalselt. See pannakse kokku mitmest pildist, ühendades spetsiaalse programmi abil üheks ning kajastades flash pildina, mis loob mulje, et teie olete virtuaaltuuri keskel.

Hiire või klaviatuuri abil saate vaadata ruumi teie ümber, teie peal või teie all, tuua lähemale ja viia eemale asju ning objekte, vaadelda detaile, uurida üldtausta. Videosalvestus ei sõltu kaamera liikumisest, liikumine ruumis on täielikult teie kontrolli all. Virtuaaltuur võib olla täiendatud mis tahes teksti, helitausta, väljailmuvate piltidega, videoga, flash animatsiooniga, eriefektiga jne.

Tuuril on võimalik ühendada mitmeid ruume ja seeläbi luua illusioon jalutuskäigus (liikudes nt. toast tuppa või hoopis õue). Külaliste paremaks orienteerumiseks saab lisada kaardi koos “radariga”, mis näitab jälutuskäigu suunda, vaatlusnurka ja hetkeasukohta.

Kliki, et lugeda lähemaltTeie virtuaaltuuri kajastus

Virtuaaltuuri on võimalik panna üles igale lehele nii lingi, kui ka flash objektina (.swf), saata e-mailiga kliendile või jagada seda sotsiaalvõrgustikus, kuna lingile klikkimisel avaneb virtuaaltuur uues brauseriaknas. Kuna majutame kõik tehtud virtuaaltuurid enda serverisse, siis ei kaota te kunagi oma virtuaaltuuri ja saate lihtsalt jagada seda oma klientidega, kopeerides ning saates linki mis tahes viisil.

Virtuaaltuuri näitamiseks ei ole vaja paigaldada lisaprogramme, piisab internetibrauserist, nt. Internet Explorer või Mozilla Firefox kas või ühe paigaldatud plug-in’iga nt. Flash, Quick Time, Java või Shockwawe. Kõik need lisandid on vabavarana (tasuta) Internetis. Google Chrome brauseril on need lisandid olemas, neid ei ole vaja eraldi paigutada. Kui te siiski vajate meie abi või konsultatsiooni, siis teadke, et oleme ainult ühe e-maili kaugusel.

Kliki, et lugeda lähemaltMilleks on  virtuaaltuur kasulik?

Virtuaaltuurid on kasulikud neile, kes järgivad uusi moodsaid lahendusi, ei jää progressist maha ning püüavad reklaamida oma äri kõige kaasaegsemal tasemel. Virtuaaltuurid on asendamatuks kogu maailmas, toodete ja teenuste reklaamimis vahendina. Paljud edukad firmad panustavad oma reklaamides just sellisele innovatiivsele tehnoloogiale.

Virtuaaltuuride eelised:

  • Ruumi presentatsioon loomulikul viisil – erinevalt väiksest ja ühepinnalisest fotost, tekitab virtuaaltuur vaadatava objekti kohaloleku mulje
  • Interaktiivsus ning visuaalinformatsiooni rohkus – virtuaaltuuri külastamise ajal võib külaline ise vaadata ja läbi uurida teie reklaamitava objekti, mis on esitatud parimas valguses, juhindudes teie instruktsioonidest ja kommentaaridest
  • Originaalsus ja veetlus – reklaamige ja presenteerige teie konkurentidest erineval viisil, see tekitab suuremat huvi kui tavalised fotod, graafilised pildid või tekst
  • Teie kulude vähendamine – virtuaaltuurid säästavad mitte ainult raha vaid ka aega
  • Ööpäevaringne kättesaadavus – internetis levitatava virtuaaltuuri suureks lisaväärtuseks on selle kättesaadavus 24 tundi ööpäevas ning võimalus külastada teie reklaamitud objekti kliendile sobival ajal

 

Virtuaaltuuri võimalused

Personaalne või firma šabloon
Teil on võimalus personaliseerida virtuaaltuuri, lisades sellele oma firma logod ja meelepärane disain.
Google Maps kaardid
Lisades Google Maps kaardid virtuaaltuurile, võimaldab see kliendil näha objekti asukohta. Saadaval on kaardid tänavaviidetega või aerofotona.
Suunaviidad
Suunaviidad võimaldavad näidata vaatajale kuhu ta saab veel liikuda, nt. teise tuppa.
Interaktiivne objekti kaart
Interaktiivne kaart näitab teie asukohta virtuaaltuuris, võimaldades vaatajal liikuda kaardi järgi ja jälgida oma liikumist.
Flash pildid ja animatsioon
Flash failide lisamine teie viatuaaltuurile tekitab vaatajal „Wow“ efekti, ning avab teie ärile uusi võimalusi.
Heli- ja muusikataust
Lisa muusikat, heli või isegi hääljuhtimist oma virtuaaltuuri. See annab vaatajale reaalse kohaloleku tunde.
Virtuaaltuuri paigutamine serveris
Kõik tehtud virtuaaltuurid paigutame oma serveris, kus teie ja teie kliendid saavad vaadata neid igal ajal, 24/7.
Back to Top
Will be available soon...