INFO / SUPPORT: (+372) 5199 5656 / info[at]iSolutions.ee

VEEBILEHT.

Väga raske on leida majanduslikult effektiivset, ning samas ka kvaliteetset lahendust lehekülje loomiseks. iSolutions meeskond on valmis teid aitama. Valige meie kollektsioonist sobivaim disain, mis teile meeldib ning kõik muu teie eest teeme meie!                                                                                                                .

Website design information and featuresWebsite design samplesWebsite design prices and availability

Web-disaini üldinfo

Paljud firmad ja veebistuudiod pakuvad teile veebilehekülje loomist „visiitkaardi“ tasemel, mitmefunktsionaalse portaalini, garanteerides disaini eksklusiivsust ning „kiired“, nende arvates, teostamise tähtajad, mis tavaliselt on vähemalt kuu aega.

Milleks maksta rohkem eksklusiivsuse eest, venitades firma veebi lehekülje loomise nädalateks, kui mitte kuudeks, kui on olemas soodne, samas ka kvaliteetne lahendus iSolutions’ilt. Meie meeskond pakub teile unikaalset teenust – professionaalne ja kaasaegne veebdisain meie tehtud šabloonide põhjal, kasutades parimaid CMS maailmas.

Madal hind, garanteeritud kvaliteet ning teostamise kiirus – need on meie põhilised eelised paljude konkurentide ees. Võime luua veebilehekülgi vajaliku funktsionaalsusega teie valitud šablooni põhjal 3-5 tööpäevaga,  mille kvaliteet on kõrgemal tasemel, samas tööde maksumus ei ületa 200 euri. Kuidas see võimalik on?

Kliki, et lugeda lähemaltVeebi lehekülje loomine

Koos partneritega oleme väljatöötanud ühtse põhja kõikidele meie poolt loodud veebileheküljedele. See on funktsionaalne ja kvaliteetne komponent. Põhjale paigaldame teie valitud šablooni meie šabloonide kollektsioonist, muutes selle vastavalt teie soovidele ja vajadusetele – lisades vajalikud menüüd, blokid, fotod, pildid ja lehekülje värvid, lisame teie antud informatsiooni.

Soovi korral on võimalus lisada lisafunktsioone, nagu multikeelsus (leht mitmekeelne), e-pood (võimalus luua tooted, panna need ostukorvi ning maksta ostu eest) jpm.

 

VEEBILEHE VÕIMALUSED

Šabloonide mitmekesisus
Suur kogus meie tehtud šabloone annab võimaluse valida kõige optimaalsema, just teile sobiva tulevase veebilehe disaini.
Töötamise lihtsus ning kasutamise mugavus
Meie kasutatav tarkvara (CMS) on publikatsiooniks ideaalne töövahend, mis on orienteeritud esteetikale, veebistandartitele ning kasutamise mugavusele.
Lihtne koostöö otsingsüsteemidega
Teie veebilehe tõstmine otsingsüsteemides tänu meie sisseehitatud vahenditele on väga lihtne. Võite olla veendunud, et kliendid teid kindlasti üles leiavad.
Teie veebileht on turvaline
Meie tarkvara (CMS) + karkass (Framework) vastavad kõige kõrgematele turvalisuse nõuetele , mis oli kontrollitud selle ala juhtivspetsialistide poolt.
Lihtne seadistus ning uuendamine
Ilma tehnilise toe abita, saate lihtsalt ja kiiresti uuendada infot oma veebilehel, ning lisada palju uusi funktsioone.
Tasuta majutus 2 kuuks
Kingitusena pakume teile 2 kuud tasuta majutust meie veebiserveris ning palju soodustusi edaspidiseks.
Back to Top
Will be available soon...